Collection: Patterns
-
Mermaid's Tail (Non-Glitter) - Holy Classics (Non-UV Nail Wraps)
5.0 / 5.0
(5) 5 total reviews
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Femme Fatale - Holy Classics (Non-UV Nail Wraps)
5.0 / 5.0
(9) 9 total reviews
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sienna - Crystal Wraps
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / per$14.00 USDSale price $11.00 USDSale -
Monochrome Maven - Gels
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$20.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Sale
Egyptian Blue - Gels
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$20.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Pink Gilded Glamour - Gels
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$20.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Sale
Distinct - Gels
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$20.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Sale
Bowtie - Pedi Wraps
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $4.00 USDSale -
Breton Stripe Glitter - Holy Classics (Non-UV Nail Wraps)
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Purple Mikado - Holy Classics (Non-UV Nail Wraps)
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Running Hot and Cold - Pedi Wraps
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $4.00 USDSale -
Maple Leaf - Holy Classics (Non-UV Nail Wraps)
5.0 / 5.0
(6) 6 total reviews
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Pink Shells - Holy Classics (Non-UV Nail Wraps)
5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Starfish - Holy Classics (Non-UV Nail Wraps)
4.67 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cruella Purple - Holy Classics (Non-UV Nail Wraps)
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
You've Got the Love - Gels
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$20.00 USDSale price $15.00 USDSale